Karrier

Lakástakarék specialista

Főbb feladatok, munkák:

Országosan bárhonnan végezhető munkakör. Új ügyfelek szerzése és a meglévő ügyfelek támogatása. Heti statisztika készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készségek
  • Ügyfél- és szolgáltatás központú gondolkodásmód
  • Dinamikus, céltudatos személyiség
  • Nagy munkabírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy MNB hatósági vizsga megléte
  • Értékesítési vagy területi képviselői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljesítményalapú értékelés, magas jutalék
  • Teljesítményhez kötött egyedi bónuszok
  • Rugalmas munkavégzés
  • Felelősségteljes és nagy presztízsű munka
  • Folyamatos képzés és szakmai támogatás
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Kiváló munkád rendszeres elismerése
  • Egyéb juttatások: gépjármű támogatás (bizonyos szint után)

Jelentkezzen hozzánk!

  Refresh Captcha